Futsal | Nationale | Provinciaal VV
Voetbal | Nationale | Provinciaal VV

Voetbal Provinciaal Voetbal Vlaanderen

DIVDATEHOURHOMEAWAYSTATUSREFEREEASSISTANT-REFEREE1ASSISTANT-REFEREE24THOFFICIALTYPE
BVLH101/08/202419:00HO Heide Hasselt FC Landen A Yet To Be Assigned   CHP
BVLH101/08/202419:00FC Diepenbeek ARC Hades Kiewit BL Yet To Be Assigned   CHP
BVLH101/08/202419:00F.C. ALKEN UNITED WS Linkhout A Yet To Be Assigned   CHP
BVLH101/08/202420:00K. Velm VV ASP. Hasselt BL Yet To Be Assigned   CHP
BVLH124/07/202419:30FC Landen AFC Diepenbeek A Saenen JasperKempeneers RonnyJeuris Gilles CHP
BVLH125/07/202419:00Heers VV Zepperen-Brustem B Pittomvils Pieter-Jan   CHP
BVLH125/07/202419:00WS Linkhout ASp. Aalst  Sevenants Reinout   CHP
BVLH126/07/202419:00VK Gestel WS Linkhout BL Janssens Patrick   CHP
BVLH128/07/202414:30Herk-De-Stad FC AK. Velm VV A Dehairs ChristopheHermans KristofWynnyk Jordy CHP
BVLH128/07/202415:00RC Hades Kiewit BLDaring Huvo Jeuk  Vanderstukken KristofVandenwijngaert StijnAlpak Onder CHP
BVLH128/07/202416:00SP. Hasselt BLHO Heide Hasselt  Brems PeterAlpak OmerJanssens Louis CHP
BVLH128/07/202416:00Zonhoven United AJuve Hasselt  Koseoglu KaanTielen Joannes MariaWalus John CHP
BVLH128/07/202416:00Zepperen-Brustem BLHerk Sport  Vandevoort GerbenBleus MarcoJanssens (Ass-Scheidsrechter) Bart CHP
BVLH128/07/202416:00Torpedo Hasselt RDK Gravelo  Jennart ChristianPiette NicoSegers Nico CHP
BVLH128/07/202416:00FC Alken Herk-De-Stad FC B Jamaer Lennert   CHP
BVLH128/07/202416:00E. Stevoort F.C. ALKEN UNITED  De Leur Tom   CHP
BVLH128/07/202416:00Halveweg Zonhoven VV Lummen  Put Ronny   CHP
BVLH128/07/202416:00Fl. Termolen Zwal. Vechmaal A Bemelmans Sven   CHP
BVLH128/07/202416:00K. Velm VV BGodsheide VV  Celis Ruben   CHP
BVLH128/07/202416:00FC Landen BVV Nieuwerkerken  Vandendooren Laurent   CHP
BVLH128/07/202416:00MD Halen Zonhoven United B Lenaers Christophe   CHP
BVLH128/07/202417:00SK Meldert E.Mech Bovelingen Opheers  Poels Lander   CHP
BVLH128/07/202417:00RC Hades Kiewit BFC Diepenbeek B Jorissen Jo   CHP
BVLH201/08/202419:30Umitspor Maasmechelen AK.St. Elen A Yet To Be Assigned   CHP
BVLH226/07/202420:00GS Bree-Beek BK.Waterloos-Voorshoven VV  Vanvoorden Steve   CHP
BVLH227/07/202416:00E. Louwel BKSK Meeuwen B Barrez Jordy   CHP
BVLH227/07/202417:30Genk VV BFC Future Winterslag A Hendrickx Lars   CHP
BVLH227/07/202418:30Bregel Sport FC Maasland NO A Oosterbosch FrankVanvuchelen YvesWillems Georges CHP
BVLH227/07/202418:30Boorsem Sport AKSK Meeuwen A Putzeys KevinNapoletano AngeloSteegen John CHP
BVLH227/07/202418:30N. Gruitrode AE. Mechelen a/d Maas B Coenen WesleyDauwen HugoMarai Valerio CHP
BVLH227/07/202418:30E. Louwel AAs-Niel Utd.  Lemmens TimDaniŽls DiegoMartens Erik CHP
BVLH227/07/202418:30GS Bree-Beek ATurkse Rangers A Vanvoorden SteveSchoofs LucVerstraten Seppe CHP
BVLH227/07/202418:30Kab. Opglabbeek BSSD Opoeteren  ÷zdemir Sevket   CHP
BVLH227/07/202418:30HO Molenbeersel K.St. Elen B Jordens Bart   CHP
BVLH227/07/202418:30Sp. Ellikom FC Maasland NO B De Volder Nathalie   CHP
BVLH227/07/202418:30Neeroeteren FC FC Future Winterslag B Leekens Danny   CHP
BVLH227/07/202418:30N. Gruitrode BLS Leut  Jonck Bjarni   CHP
BVLH227/07/202418:30K.V.V. Vlug & Vrij Stokkem BUmitspor Maasmechelen B Leenaers Renier   CHP
BVLH227/07/202418:30Bokrijk Sport Opitter FC  Janssen Glenn   CHP
BVLH227/07/202418:30STA Genk Uikhoven VC  Saenen Gerry   CHP
BVLH227/07/202420:00Genk VV AKab. Opglabbeek A Mengels Robbe   CHP
BVLH228/07/202415:00E. Mechelen a/d Maas AK.V.V. Vlug & Vrij Stokkem A Coenen WesleyCortleven SamEngelen Danny CHP
BVLH231/07/202419:00H. Wijshagen Lanklaar VV  Jonck Bjarni   CHP
BVLH301/08/202420:00Thes Sport Tessenderlo NRFC Paal-Tervant A Yet To Be Assigned   CHP
BVLH325/07/202419:30KRC Peer ALutlommel VV  Yet To Be Assigned   CHP
BVLH327/07/202416:00W. Koersel BSV Breugel  Mulders Peter   CHP
BVLH327/07/202417:00K. Lindelhoeven VV BEsperanza Pelt B Paeshuyse Roger   CHP
BVLH327/07/202418:00Thes Sport Tessenderlo BTurkse FC  Janssens PatrickVandenbroeck GilbertSteegmans Siegfried CHP
BVLH327/07/202418:00Exc. Hamont Bocholter V.V. B Van Veldhoven Dennis   CHP
BVLH327/07/202418:00K.Sp. Wijchmaal KFC Ham United  Delarbre Dennis   CHP
BVLH327/07/202418:00Stal Sport Verbr. Lommel  Willems Jochen   CHP
BVLH327/07/202418:00Bocholter V.V. NRKaulille FC  Michiels Pierre   CHP
BVLH327/07/202418:00Sp. Lille E. Houthalen  Vermeulen Jan   CHP
BVLH327/07/202419:00K. Lindelhoeven VV AKFC Helson Helchteren  Bervoets JonasDams RemiVandenbergh Kris CHP
BVLH327/07/202419:00K.FC Hamont 99 BKFC Helson Helchteren B Schuermans Paul   CHP
BVLH328/07/202416:00KVV Heusden-Zolder Kadijk SK A Theunis Bjarni   CHP
BVLH328/07/202418:00Houthalen VV Hechtel FC  Vermeulen JanVandevenne GuidoVoorjans Alexander CHP
BVLH328/07/202418:00SV Herkol Thes Sport Tessenderlo NR Cillen MichaelDams RemiParedis Andrť CHP
BVLH328/07/202418:00FC Paal-Tervant AK.FC Anadol  Bosmans GregoryDe Roover ChrisVan Dessel Koen CHP
BVLH328/07/202418:00K.FC Hamont 99 AFC Eksel  Engelen PieterBosi CiriacoSchoofs Luc CHP
BVLH328/07/202418:00K.ESK Leopoldsburg Bolderberg FC  Van Den Heuvel Tom   CHP
BVLH328/07/202418:00SK Heusden 06 Sp.Grote Heide  Plessers Lars   CHP
BVLH328/07/202418:00Kattenbos Sport Sp. Grote Brogel  Heylen Dimitri   CHP
BVLH328/07/202418:00KRC Peer BKadijk SK B Donne Rob   CHP
BVLH328/07/202418:00GT Lommel Kol. K Peer SV  Van Zele Koen   CHP
BVLH331/07/202420:00FC Paal-Tervant BPark Houthalen B Altun Ilyas   CHP
BVLH401/08/202419:30Sp. Kolmont V. 's Herenelderen A Yet To Be Assigned   CHP
BVLH428/07/202417:00Zutendaal VV AKSK Tongeren B Oosterbosch Frank   CHP
BVOH27/07/202416:00KVVE Massemen ASV Sint-Antelinks A De Smet KoenMatthieu FranciesDe Pestel Dieter CHP
BVOH27/07/202417:00KSV Geraardsbergen AKVE Winnik A Huysentruyt CedricRooseleers JordiDemesmaeker Jean-Pierre CHP
BVOH27/07/202418:00Kluisbergen Sp BZeveren Sp  Rabhi OuadiDe Clercq PatrickDefrene Jacques CHP
BVOH27/07/202418:30VVSM Horebeke KFC Sparta Petegem B Schamp LucVan Damme DirkVerstraete Johan CHP
BVOH27/07/202419:00VK White Boys SN KFC Moerbeke  Vennens LucYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH27/07/202419:30JV De Pinte ASK Bellem  Vanmarcke TimClaeys GeertMertens Daniel CHP
BVOH27/07/202419:30SK Vinderhoute FCSM Latem B Cetin MutluEggermont GeertVande Wiele Christof CHP
BVOH27/07/202419:30FCSJ Sleidinge FCDKG Beervelde  De Wever SergeDe Clercq PatrickMese Izzet CHP
BVOH27/07/202419:30VK Ninove BTK Meldert B Laenen LaurentSchoonjans FransUyttersprot Geert CHP
BVOH27/07/202420:00KVVHT Zwijnaarde BVV Sp Ursel  Vertenten BartYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202415:00KV Sint-Gillis KSSV Denderleeuw  Imbo FrederikVan Ransbeeck MarcelVan Noten Johan CHP
BVOH28/07/202415:00SK Opbrakel KSV Maarkedal  Debruyne JorenYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KFC St-Kruis-W SKV Oostakker  Massa MatthiasKowalczyk DannyDe Brabanter Matthias CHP
BVOH28/07/202416:00LS Merendree FC Lembeke  Verheyden TomBlomme KevinYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KVVK Bassevelde FCG St-Laureins A Hatergjonaj IslamVan Wesepoel CasDe Metsenaere Bruno CHP
BVOH28/07/202416:00FC Inter Gent VSV Gent B Alexander JeroenYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KSCE Mariakerke VV 9000 Gent  Vandenbroucke AlainYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00VVE Hansbeke AKVC Melle  Vandenberghe DriesDefour IbeDeopere Harley CHP
BVOH28/07/202416:00KFAC Waarschoot VVE Hansbeke B Koyuncu Tarik EminYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00FC Anatolia Gent BSantos Gent  Lodewijks JelleYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00FCT Melle KFC Heusden Sp B Killemaes SimeonDe Troyer WernerVandorpe Rik CHP
BVOH28/07/202416:00FCE Meetjesland VW Gijzel-Oosterzele  Bello Rivero AlejandroDemaker YenleyYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KVV Zomergem KFCE Belzele Evergem  Van Kerckvoorde QuintenVan Den Saffele FlorianDe Boever Davy CHP
BVOH28/07/202416:00SK Lochristi Exc Donk  Killemaes DaanVan Der Vloedt WesleyVande Wiele Christof CHP
BVOH28/07/202416:00KESA Bottelare ASK Wachtebeke  Van De Kerckhove KjellMoerman DiegoTemmerman Guido CHP
BVOH28/07/202416:00SV Zaffelare KVV Windeke  De Sutter JoniDierikx IbeVan Bogaert Jerry CHP
BVOH28/07/202416:00FCG St-Laureins BFC Assenede  Verheecke AnthonyBorra DanielBekaert Maarten CHP
BVOH28/07/202416:00KVV Laarne-Kalken BKVV St-Denijs Sp B Staes TimYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00VSV Gent AJV De Pinte B De Winne JarneYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KSKDJ Lovendegem FCA Gent  Broeckaert WouterSpegelaere SamVan Severen Hans CHP
BVOH28/07/202416:00KFC Evergem Center FC Kaprijke-Bentille  Vanlerberghe JeroenThys DavyTemmerman Jean-Pierre CHP
BVOH28/07/202416:00KSV Melsen Daring Maria-Aalter  Ronsse TomGoossens Joost KatleenDelcroix Johnny CHP
BVOH28/07/202416:00KFCHO Kalken BFC Rooigem  Baudart GuillaumeYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00VKA Middelburg St Muide Gent  Vanhou JayRau LuisSimoens Geert CHP
BVOH28/07/202416:00VC Zwijnaarde FC Anatolia Gent A Van Den Broecke PaulEggermont GeertMertens Daniel CHP
BVOH28/07/202416:00Eendr Moortsele KFCE Balgerhoeke  De Paepe SammyVan Meerhaeghe Stťphane MarnixHaelterman Marc CHP
BVOH28/07/202416:00VK Watervliet KESA Bottelare B Demeester KurtYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00FC Hoogeinde KSK Klinge  Heirbaut GinoLanssens MarnixKopczynŅSki Michael CHP
BVOH28/07/202416:00KVK Robur Hamme-Moerzeke SVE Bazel  Leyns TomBoeykens WaltherArons Pieter CHP
BVOH28/07/202416:00HRS Haasdonk BKVKS Melsele B El Fadili JamalHeyns GillianCarnier Joeri CHP
BVOH28/07/202416:00FC Daknam SKL Doorslaar A Van Den Bussche JonasBeyens DimitriMatthieu Francies CHP
BVOH28/07/202416:00KSK Kieldrecht FC Bosdam Beveren  De Witte DirkSevereyns JanGebruers Frans CHP
BVOH28/07/202416:00KSK Kallo KFC Eendr Zele  Beniest MartinVandersteen MichielVan Loon Robin CHP
BVOH28/07/202416:00FCH St-Pauwels VKS Hamme-Zogge B Debie TychoYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00FC Sint-Niklaas PD Kruibeke  Boonen PaulFleerackers WouterDe Keyser Kobe CHP
BVOH28/07/202416:00SKL Doorslaar BVos Reinaert  De Bondt JŁrgenYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KVVWS Sombeke SV Blauw Wit Temse  Claes JimmyVan De Cauter KurtHoefkens Steven CHP
BVOH28/07/202416:00KFC Eksaarde Sportkring Sint-Niklaas B De Wolf MatthijsYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00Sportkring Kemzeke KFC Sp St-Gillis Waas  Ba Magatte PierreYet To Be AssignedDe Schepper Justin CHP
BVOH28/07/202416:00VKS Hamme-Zogge ASVH Waasmunster  De Bock AngeloVan Loo DavidFeremans Roger CHP
BVOH28/07/202416:00W Idegem FC Bonanza  Bert WillemTroch MichaŽl MauriceVan Den Berge Eddy CHP
BVOH28/07/202416:00VK Nederhasselt BOB Lebbeke B Patteaux WibrenYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00SK Denderhoutem BKSK Vlierzele  D'Hauwer JarneYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00EC Oudenhove KFCJ Schoonaarde B Goudmaeker PeterD'Haeze JohanMoreels Michiel CHP
BVOH28/07/202416:00KFC Baasrode VCE Houtem B Ivens HansMertens GeertVaes Xander CHP
BVOH28/07/202416:00VCO Meerbeke Rangers Opdorp  Ebraert PeterLemal KevinKempenaerts Samuel CHP
BVOH28/07/202416:00KAV Dendermonde AKFC Kerksken-Haaltert  Leemans MarcMaenhout KurtSchellens Alfred CHP
BVOH28/07/202416:00KFCJ Schoonaarde ARacing Strijpen  Juwet JorikYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KVVS Sersk-Schellebelle BSK Wichelen  Nkundimana FťlicienYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KSCDS Moorsel KSK Grembergen B Vanderheyden IanYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00SV Sint-Antelinks BWK St-Goriks  Van Vaerenbergh BeauYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00Sp Moerbeke-G'bergen SC Eendracht Aalst B Van Huychem BartYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KFC Voorde-Appelterre BVC Herzele-Ressegem A De Meuter KarelYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KVCE Nieuwerkerken FC Velzeke  De Neyer JoniYet To Be AssignedUyttersprot Geert CHP
BVOH28/07/202416:00SK Erembodegem SV Sottegem B Verbelen ThibaudClaes NielsAabbaoui Abdelhakim CHP
BVOH28/07/202416:00KSK Grembergen AEendr Elene-Grotenberge B De Roeck GuyYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00VJ Baardegem Spartak Buggenhout  Van Der Taelen SteveRoelants IvoDe Fraeye Marc CHP
BVOH28/07/202416:00VCE Deftinge KAV Dendermonde B De Coene LouisYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00VCE Houtem AKFC Edeboys  Lagrin PatrickYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KVE Winnik BVKJ Neigem  Boland LourensYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00OB Lebbeke AE Buggenhout  De Pauw BertVanhamel MauriceNauwelaers Dirk CHP
BVOH28/07/202416:00Koboz United Aalst KSV Geraardsbergen B Vanesbroeck ChristiaanYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00FC Smetlede RR Breivelde-Zottegem  Christiaens NoŽl CyrilleHeyndrickx MarnicVispoel Ludwin CHP
BVOH28/07/202416:00VC Herzele-Ressegem BKSCW Hofstade  Van Schepen JustinYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00SK Oudegem VK Nederhasselt A Van Landuyt KarstenVan De Wouwer MichelVagenende Johan CHP
BVOH28/07/202416:00FCW Gijzegem FC Doggen Eremb  Maatoug MoezHuart FrancisGalle Eric CHP
BVOH28/07/202416:00RSC Ophasselt KVVS Sersk-Schellebelle A Keppens JensYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KFC Kluisbergen WIK Boekel  Denhaerynck TimYet To Be AssignedSoetaert Tessa CHP
BVOH28/07/202416:00VC Nazareth-Eke BKFC Petegem a Schelde  Yavas SamYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00K.WIK Eine AKSK Zingem A Van Roy JanWelvaert GilbertAlliet BjŲrn Bernard CHP
BVOH28/07/202416:00Football Club Ronse E Vinkt A Boriau TimYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00St Michelbeke AKE Machelen a Leie B Piedade Da Luz PitrovickYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KSK Zingem BFC Poesele B Tournet KoenYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00VV Volkegem BJong Zulte B Speleers WimYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00KSC Dikkelvenne BK Olsene Sp  Vanhee RobbeYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00E Vinkt BVC Nazareth-Eke A Lammens JohnYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00VC Nokere-Kruishoutem AVCE Huise-Ouwegem  Pauwels GauthierRoels MathiasSeghers Lorenzo CHP
BVOH28/07/202416:00Olsa Brakel BFC Gavere-Asper  Coppens BartMessely KrisPorreye Anthony CHP
BVOH28/07/202416:00FC Zegelsem K.WIK Eine B Sticker DriesYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202416:00VC Zevergem Sp VV Volkegem A Peire JonasHoutman AndreDemeyere Trevor CHP
BVOH28/07/202416:00KE Machelen a Leie AWSL Lotenhulle  Glor AlbertClaeys AndresLaporte Piet CHP
BVOH28/07/202416:00Jong Zulte AVC Sp Bevere  Acke NathanCappelle ThomasDeclerck Jan CHP
BVOH28/07/202417:30SK Herdersem FCSKV Overmere  De Wolf DimitriYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202417:30SK Ooidonck Leerne SV Everbeek B Depuydt YuriYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202418:00KFCJV Kruibeke VK Tielrode  Geeraerd VedranYet To Be AssignedYet To Be Assigned CHP
BVOH28/07/202418:00SV Everbeek ASK Munkzwalm B De Vriese EricClaeys GeertThanghe Joel CHP
BVWH128/07/202417:00K. FC Lendelede Sport K. Dar. Ruddervoorde A Delrue Lucas   CHP
BVWH128/07/202417:00K. FC Marke AK. WS Houthulst A Yet To Be AssignedBossuyt GeertVanacker Benny CHP
BVWH128/07/202417:00K. SV Moorsele ASV Loppem  Douterlungne Gilles   CHP
BVWH128/07/202417:00K.S.K Vlamertinge ADar. Brugge  Vanthournout Arno   CHP
BVWH228/07/202417:00K. FC Heist AK. WS Oudenburg  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH228/07/202417:00K.S.K. Oostnieuwkerke K. SV De Ruiter Roes.  Vanbruwaene Nordin   CHP
BVWH231/07/202419:00S.V. Wevelgem City ASV Moorslede  Yet To Be AssignedSanders KillianTandt Luc CHP
BVWH231/07/202419:00K. FC Varsenare ASC Zonnebeke A Bruggeman FrankPeereboom ThibeDegraeve Carl CHP
BVWH301/08/202419:30K. FC. Meulebeke K. Zwevegem Sp.  Yet To Be AssignedDemeyere TrevorVande Wiele Christof CHP
BVWH328/07/202417:00K.FC Lichtervelde Club Roeselare  Yet To Be AssignedHutsebaut Jonas NickVanbesien Steven CHP
BVWH328/07/202417:00S.K. Eernegem AJong Male  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH331/07/202419:00K. VK Avelgem AK.R.C. Waregem B Schamp Luc   CHP
BVWH428/07/202417:00KFC Aalbeke Sport AVV Koekelare A Vanneste Gino   CHP
BVWH428/07/202417:00K. EVC Beselare K. SV Jabbeke A Yet To Be Assigned   CHP
BVWH428/07/202417:00K. RC Bissegem ASV Ingelmunster A De Vlaminck Philippe   CHP
BVWH430/07/202419:30K. SV Bredene AK. SV Rumbeke  Yet To Be AssignedVan Den Saffele FlorianDhondt Fernand CHP
BVWH528/07/202417:00K.S.V. Pittem AK. SV Veurne  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH531/07/202419:00K. Sassp. Boezinge AR.J.H. Comines A Gevaert MarcRoegiers DavyCrombez Joeri CHP
BVWH531/07/202419:00K.R.C. Waregem AK. SK Beveren-Leie  Van Dyck PatrickDe Pestel DieterDe Pelsmaker Colin CHP
BVWH531/07/202419:30K.F.C. Moen R. Dottignies Sp.  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH601/08/202420:00K.F.C. Eendracht Hooglede K. VC Ardooie A Yet To Be AssignedLemaire KennyDeclerck Jan CHP
BVWH628/07/202417:00K. SK Geluwe SK Nieuwkerke  Dufour Christophe   CHP
BVWH631/07/202420:00K. Dosko Sint-Kruis K. Exc. Zedelgem  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH631/07/202420:00K. SV Diksmuide BFC Sp. Heestert A Vandenberghe Dries   CHP
BVWH727/07/202418:00E. Jonkershove S.V.D. Kortemark  Saelens Giovanny   CHP
BVWH728/07/202417:00K. RC De Panne K. FC Varsenare B Platteeuw Alex   CHP
BVWH728/07/202417:00WS Bulskamp KVC Jong Eernegem Ichtegem  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH728/07/202417:00KV Koksijde Oostduinkerke AK. SV Bredene B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH728/07/202417:00FA Nieuwpoort AVK Zerkegem A Yet To Be Assigned   CHP
BVWH731/07/202419:00VV Alveringem SK Westrozebeke  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH828/07/202417:00SC Lombardsijde K.S.K Vlamertinge B Deman Ronny   CHP
BVWH828/07/202417:00K.S.K. Snaaskerke FA Nieuwpoort B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH828/07/202417:00E. Brugge S.K. Eernegem B Slock Renaat   CHP
BVWH828/07/202417:00K. SV Jabbeke BKV Koksijde Oostduinkerke B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH828/07/202417:00SK Elverdinge FC Beaufort Middelkerke  Denhert Achiel   CHP
BVWH828/07/202417:00VK Zerkegem BK. EG Gistel  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH927/07/202419:30TSC Proven J.V. Lo-Reninge  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH928/07/202417:00Hulste Sp. Ol. Ledegem  Grave Kevin   CHP
BVWH928/07/202417:00VKW Vleteren K. SV Moorsele B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH928/07/202417:00VV Koekelare BMerkem Sp.  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH928/07/202417:00NSVD Handzame K. Sint-Eloois-Winkel Sp.  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH928/07/202417:00VK Langemark-Poelkapelle K. FC Marke B Raes Pieter-Jan   CHP
BVWH1028/07/202417:00R.J.H. Comines BK. Sassp. Boezinge B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1028/07/202417:00KSV Kortrijk K.dNS Heule B De Vuyst Wout   CHP
BVWH1028/07/202417:00K. WS Houthulst BK. VP Gits  Declercq Geatan   CHP
BVWH1028/07/202417:00SK Zillebeke Sp. Keiem  Meyns Koenraad   CHP
BVWH1028/07/202417:00K.W.S. Club Lauwe BF.C.E. Kuurne B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1028/07/202417:00RW Hollebeke US Ploegsteert  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1127/07/202418:00FC Westouter KFC Poperinge  Azzam Hayat   CHP
BVWH1128/07/202417:00K.dNS Heule ASp. Dikkebus  Maes Kenneth   CHP
BVWH1128/07/202417:00K. Brielen Sport Sp. Kruiseke  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1128/07/202417:00SK Nieuwkapelle BS Geluveld B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1128/07/202417:00SK Reningelst GS Voormezele  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1128/07/202417:00F.C.E. Kuurne AFC Dadizele Sport A Verbeerst Nico   CHP
BVWH1228/07/202417:00SC Zonnebeke BS.V. Wevelgem City B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1228/07/202417:00BS Geluveld AJong Helkijn  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1228/07/202417:00K. Dosko Beveren WS Bellegem  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1228/07/202417:00F.C. Passendale K. VK Avelgem B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1228/07/202417:00K. Rekkem Sport K. WS Desselgem  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1228/07/202417:00SK Staden Jong Vijve  De Moor Diego   CHP
BVWH1327/07/202419:00Dosko Kanegem Bl. Otegem  Noterman Joran   CHP
BVWH1328/07/202417:00K.VC Deerlijk Sport KFC Aalbeke Sport B Schoonjans Daan   CHP
BVWH1328/07/202417:00V.V. Tielt K. RC Bissegem B Braet Janic   CHP
BVWH1328/07/202417:00FC Sp. Heestert BJong Anzegem  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1328/07/202417:00ATHLETIC CLUB KORTRIJK OG Stasegem  Vandeputte Christian   CHP
BVWH1331/07/202419:00SV Ingelmunster BGD Ingooigem  De Waele Mario   CHP
BVWH1428/07/202417:00FC Dadizele Sport BK.S.V. Pittem B Decapmaker Dries   CHP
BVWH1428/07/202417:00K. VV Aartrijke K.FC Aarsele  Toure Sekou Yadaly   CHP
BVWH1428/07/202417:00S.C.T. Menen K. VC Ardooie B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1428/07/202417:00K. SKV Zwevezele KM Torhout B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1428/07/202417:00SC Oostrozebeke FC Veldegem  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1428/07/202417:00V.V. Emelgem-Kachtem GL Ruiselede  Paris Gregory   CHP
BVWH1528/07/202415:00K. Z. Dentergem K.V.C.S.V. Oostkamp B Moreels Danny   CHP
BVWH1528/07/202417:00VVC Beernem AKFC Damme  De Vriendt Achim   CHP
BVWH1528/07/202417:00K. VC Wingene K. SK Steenbrugge  Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1528/07/202417:00HO Oedelem Fusion Oostende  Lernout Romario   CHP
BVWH1528/07/202417:00KFC Doomkerke K. FC Sint-Joris Sp.  De Wever Serge   CHP
BVWH1628/07/202417:00VV Westkapelle K. FC Heist B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1628/07/202417:00K. E. De Haan K. SK Wenduine  Boshtraj Nexhat   CHP
BVWH1628/07/202417:00SKD Hertsberge VVC Beernem B Yet To Be Assigned   CHP
BVWH1628/07/202417:00K. Dar. Ruddervoorde BK. Sp. Club Blankenberge B Van Wonterghem Jonas   CHP
BVWH1628/07/202417:00VK Dudzele K. FC Lissewege  Yet To Be Assigned   CHP
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL01/08/202419:30K. Eendr. Wervik K. SV Moorsele  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL01/08/202419:30KVC.Langdorp Sp.Rotselaar  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL20/07/202416:00KVV Zelzate Club Brugge KV  Verhelle KennethDe Roeck TomMertens Alex FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL20/07/202418:00KFC Lentezon Beerse Hoogstraten VV  Van Gastel MarijnCarnier JoeriBroeckx Ben FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL21/07/202414:30St. Lenaarts B en A teamRupel-Boom B en A team Allcock SimonCabanier GijsbrechtDiels Vincent FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL23/07/202419:00K.W.S. Club Lauwe KV Kortrijk  Lefever RobinDe Roeck TomVerleysen Pieter FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL23/07/202419:30KVK.Tienen SC.Out-Hoegaarden  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL23/07/202419:30KVV Zelzate Evergem 2020  De Ruyck NielsHutsebaut Jonas NickMatthieu Francies FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL24/07/202419:30R. Knokke FC K. Sp. Club Blankenberge  Van Gool ThomasMunghen JurgenDe Buck Kevin FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL24/07/202419:30KSC Dikkelvenne KVV St-Denijs Sp  Bonte KevinVan Caelenberghe NicolasDe Roeck Tom FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL24/07/202419:30Tempo Overijse ERC.Hoeilaart  Bury ErikVanhamel MauriceDe Fraeye Marc FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL24/07/202419:30Zepperen-Brustem Turkse Rangers  Boogaerts YentheVandenbosch Jean-MarieTresinie Roger FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL24/07/202419:30Juve Hasselt Sporting Hasselt  Schepers Arno   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL24/07/202419:30KFC Zwarte Leeuw Loenhout SK  Van Gastel Marijn   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL24/07/202420:00K. Eendr. Wervik Racing Club Harelbeke  Vandenbussche BerndVerhulst PhilipWydaeghe BjŲrn Geert FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL24/07/202420:00RFC Wetteren KFCHO Kalken  Bellon CisClemmens BennyTanesy Philippe FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL24/07/202420:00KSK.Londerzeel Londerzeel United  Allcock Simon   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL25/07/202420:00Olsa Brakel SK Vlaamse Ardennen  Grzybowski PatrykPauwels SamDe Stoop Helmut FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL26/07/202419:30KFC Voorde-Appelterre Eendr Elene-Grotenberge  CRCDelporte NickVan Caelenberghe Nicolas FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL26/07/202419:30KVE Drongen 1e ploegK.F.C. Eeklo 1e ploeg CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL26/07/202419:30Belisia Bilzen SV Zepperen-Brustem  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202417:00VC Wilrijk Rupel-Boom  CRCLemmens StijnMetsemakers Roel Michiel FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202417:00KM Torhout F.C. Gullegem  CRCDe Meulemeester StijnVerleysen Pieter FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202418:00KFC Dessel Sp. KVC Houtvenne  CRCDirickx ElkeLinart Maarten FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202418:00KVV St-Denijs Sp Racing Club Gent  CRCDetremmerie VincentRoose Jarne FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202418:30KFC De Kempen TL K. Bevel FC  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202419:00St. Lenaarts K. Berchem Sp. 2004  CRCDe Beukelaer StijnChristiaens Mike FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202419:00KFC Sparta Petegem A-ElftalRacing Club Harelbeke A-Elftal CRCClemmens BennyMaghlaoui Ali FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202419:00FC Wezel Sport Achel VV  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202419:30KFC Zwarte Leeuw R. Cappellen FC  CRCPayeur JeffreyVerberckt Kurt FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202419:30Tempo Overijse RSD.Jette  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL27/07/202420:00SC City Pirates Antwerpen KVC Westerlo  CRCBleukx WannesGeuens Corneel FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL28/07/202411:30FCV Dender EH K.S.K. Beveren  CRCRoels JelleDe Smet Nico FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL28/07/202415:00K.V.C.S.V. Oostkamp K.V.K. Westhoek  CRCDewulf BjornFiers Thomas FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL28/07/202416:00KSK.Londerzeel KFC Volh. Wintam  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL28/07/202418:00KVE Winnik VK Ninove  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL30/07/202419:15K.W.S. Club Lauwe CS Pays Vert Ostiches-Ath  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL30/07/202419:30K. Eendr. Wervik K.S.K. Oostnieuwkerke  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL30/07/202420:00KAC.Betekom KVK.Tienen  CRCHermans ErwinSerneels Erik FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202419:00KVV Zelzate KAA Gent  CRCWouters YannickDe Buck Kevin FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202419:00KVV St-Denijs Sp SV Zulte-Waregem  CRCLatruwe SvenVerbeke Dirk FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202419:30KFC Dessel Sp. Rupel-Boom  CRCVandekerkhof GeoffreyBollen Wouter FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202419:30Achel VV GS Bree-Beek  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202419:30KSC Dikkelvenne us pays de cassel A-team CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202419:30Zepperen-Brustem HIH Hoepertingen  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202419:30KFC Zwarte Leeuw St. Lenaarts  CRCPeeters BastiaanBerckvens Bart FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202419:30K.Diegem Sport SK.Nossegem  CRC   FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202420:00KM Torhout R. Knokke FC  CRCHuyghebaert JoachimBaillieul Christophe FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202420:00Olsa Brakel KV Kortrijk U21 CRCOsier SvenClemmens Benny FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202420:00RFC Wetteren Racing Club Gent  CRCDe Roeck TomVan Caelenberghe Nicolas FRG
2E3E AFDELING VOETB VL/2E3E AFDELING VOETB VL31/07/202420:00KSK.Londerzeel HO.Wolvertem Merchtem  CRCKeuleers RobbyTanesy Philippe FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:00VK.Borchtlombeek L.Teralfene  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202419:00SK Lochristi K Sp Waasmunster  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:00SK Peulis KV Bonheiden  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:15KFC Heusden Sp FC Smetlede  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:15K. FC Marke Ol. Ledegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:15F.C. Passendale US Ploegsteert  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:15SC Lombardsijde K. FC Lissewege  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30SV Ingelmunster Racing Club Harelbeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Rangers Opdorp SVH Waasmunster  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30S.V.D. Kortemark Sp. Keiem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30K. Exc. Zedelgem FC Kleit  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30VK Nederhasselt SV Everbeek  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30SKD Hertsberge K. EG Gistel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30HRS Haasdonk SKL Doorslaar  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30K.WIK Eine VSV Gent  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30K. SV Moorsele K.dNS Heule  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KSK Klinge PD Kruibeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30K. SV Veurne KV Koksijde Oostduinkerke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202419:30K. SV Veurne KV Koksijde Oostduinkerke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30VK Heindonk Sporting Club Duffel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30V. 's Herenelderen Torpedo Hasselt  Smeets Chris   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Wiekevorst Sp. KVC Booischot  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KSV Geraardsbergen VCE Deftinge  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30K.S.K. Wavria KNV.Keerbergen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KVV.Kester-Gooik KVE Winnik  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30S.K. Eernegem KM Torhout  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KFC Heusden Sp KVVE Massemen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Jong Anzegem Sp Wortegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30FC Poesele VV Volkegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KFC Aalbeke Sport Jong Helkijn  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30SK Oudegem KESA Bottelare  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30FC Doggen Eremb L.Teralfene  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KFC.Meise ABOKA United A Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30VVSM Horebeke FC Zegelsem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30DC Wezembeek-Oppem RRC.Etterbeek  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KE Machelen a Leie K.S.V. Pittem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KE Machelen a Leie K.S.V. Pittem  Club   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30K. SV Bredene KM Torhout  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Bokrijk Sport K.St. Elen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Herk-De-Stad FC Daring Huvo Jeuk  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Sp. Dikkebus RW Hollebeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KFC St-Kruis-W KVV Zomergem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KVC.Langdorp Sp.Rotselaar  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30GS Voormezele F.C.E. Kuurne  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Zandvliet Sport K. Tub. Borgerhout  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30SK.Steenhuffel TK Meldert  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30VK Langemark-Poelkapelle FC Westouter  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Bl. Otegem R.C.S. Escanaffles  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30F.C. Habo-Borgloon K.St.-Truidense V.V.  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Dosko Kanegem VV Sp Ursel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30FC Oxford Hemiksem Eerste elftalSPORTING CLUB ANTWERPEN eerste elftal Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Neeroeteren FC KFC Helson Helchteren  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KVK Robur Hamme-Moerzeke KFCVW Hamme  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30K. WS Desselgem S.V. Wevelgem City  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202419:30KFC Helson Helchteren Lanaken VV  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30VK Zerkegem K. SV Bredene  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202419:30K.S.K. Oostnieuwkerke K.V.K. Westhoek  Yet To Be AssignedDegraeve NordinThanghe Joel FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KFC Sparta Petegem U19 - BeloftenJV De Pinte U19 - Beloften Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202419:30KV Sint-Gillis KFCJ Schoonaarde  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30K Olsene Sp K. Z. Dentergem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202419:30FCG St-Laureins KFC Heikant Zele  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30Meensel-Kiezegem BHS.United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202419:30K. VK Avelgem OG Stasegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30SV Everbeek WIK Boekel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202419:30Sp. Aalst RDK Gravelo  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30VC Zwijnaarde FC Velzeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KVC.Asse-Terheide FCW Gijzegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30KVC.Haacht SV Grasheide  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202419:30Zeveren Sp SV Zulte-Waregem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:30WSL Lotenhulle VC Zevergem Sp  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202419:30VK.Liedekerke KFC Kerksken-Haaltert  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:45K.FC Lichtervelde K. EVC Beselare  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:45KCVV.Elewijt RRC.Waterloo  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202419:45Leeuw Brucom KFC Voorde-Appelterre  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00FC Strombeek 1932 KCS.Machelen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00SK.Oetingen VC FC.Galmaarden  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00Kalfort Puursica FC Oppuurs  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KVC.Kessel-Lo 2000 KFC Sparta Haacht Tildonk  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00K. SK Steenbrugge KFC Doomkerke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KSCW Hofstade FC.Schepdaal  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00VV Westkapelle FC Kaprijke-Bentille  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KFC Antonia K. Wijnegem VC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KFC.Av.Lembeek RAS.Saintoise  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KSK Grembergen KVV Laarne-Kalken  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00SK Munkzwalm K. VK Avelgem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00K.Del.Londerzeel Merchtem United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KFC Wambeek Ternat KV.Woluwe-Zaventem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00K. E. De Haan K. SK Wenduine  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00VK Dudzele SV Loppem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00FC Anatolia Gent B-TeamVVE Hansbeke B-Team Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00Horendonk FC KSV Wildert  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00Sp.Budingen SNA.Keiberg  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KVK.Wemmel KFC.Lennik  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00VK.Holsbeek Gr.Vossem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00SK.Pepingen-Halle KVC.Linkebeek  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00NSVD Handzame K.S.K. Snaaskerke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KFC Zammel SNA.Keiberg  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KFCJ Schoonaarde SV.Kobbegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00FCE Meetjesland KSC Lokeren-Temse  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00BOKA United T.Relegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00SMS.Lubbeek KVC.Sterrebeek  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00VC.Bertem-Leefdaal KVK.Tienen Beloften Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KFC Wambeek Ternat KVV.Kester-Gooik  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KSK Zingem BEendr Moortsele  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00SK.Nossegem ERC.Hoeilaart  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202420:00As-Niel Utd. VV Hoeselt  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202420:00VC Den Boskant Peizegem Eendr.Hekelgem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202420:00Cr.Vissenaken K.St.Drieslinter  Club Tresinie Roger FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00Cr.Vissenaken K.St.Drieslinter  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KVVK Bassevelde FC Kaprijke-Bentille  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00FCDKG Beervelde St Muide Gent  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00E. Brugge VV Koekelare  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202420:00SV Zaffelare SKL Doorslaar  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202420:00KVKS Melsele KFC Sp St-Gillis Waas  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00RR Breivelde-Zottegem St Michelbeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00Vilvoorde City I.Jandrain  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00FC Weitse Gans Zemst Sp.  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00SV Blauw Wit Temse VK Tielrode  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV01/08/202420:00KFC.Rhodienne-De Hoek KV.Zuun  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:00KFC.Rhodienne-De Hoek KV.Zuun  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:01K. SV Bredene SK Munkzwalm  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:15Ritterklub Jette KHO.Huizingen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:15Ritterklub Jette KHO.Huizingen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:30Boutersem United KVZ.Glabbeek Zuurbemde  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:30VK Simikos KFC St. Mart. Halle  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:30K. Schelle Sp. Sp. Burcht FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV01/08/202420:30Rupel-Boom BV.V. O.S.S.M.I.  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV17/07/202415:00KAA Gent Eerste elftal - BKV Kortrijk U21 - U23 De Pauw BertDe Winne JarneVan Audenhove Andrew Doris FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV17/07/202419:30SK.Deurne KFC Verbr. Alberta  Sevenants Patrick   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV18/07/202419:30Sportkring Roeselare K.F.C. Eendracht Hooglede  Bonte KevinDegraeve DempseyLeman Joffrey FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV19/07/202419:00KSV Oudenaarde A-TeamSK Vlaamse Ardennen A-Team Schamp Luc Clemmens Benny FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV19/07/202419:30K. Sp. Tisselt Rupel-Boom  Claes Jimmy Feremans Roger FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV19/07/202419:30FC Veldegem K. VP Gits  Toure Sekou Yadaly   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV19/07/202420:00E. Brugge VK Zerkegem  Velghe Jasper   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202414:00F.C. Gullegem K.W.S. Club Lauwe  Bouckeljoen Dimitri   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202415:00Heers VV FC.Geetbets  Dehairs Christophe   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202415:30Fusion Oostende WK St-Goriks  Boshtraj Nexhat   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202415:30FC Seraing MVV Eerste Elftal Michiels PierreCortleven SamEngelen Danny FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202416:00HO.Bierbeek Tempo Overijse  Yet To Be Assigned Kempenaerts Samuel FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV20/07/202416:00US Ploegsteert R.J.H. Comines  Meyns Koenraad   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV20/07/202416:00FC.Geetbets FC Averbode Testelt Okselaar  Capiot Bart   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202417:00K. SV Bredene S.K. Eernegem  Deprez Franky   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202418:00V. 's Herenelderen KSK Tongeren  Boelen JuanJanssen JohannesBeele Tuur FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202418:00WS Bellegem Hulste Sp.  Delrue Lucas   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202418:00Jong Helkijn Ent. Velaines Enclusienne  Houtthave Heidi   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202418:00Ekeren FC R. Cappellen FC  Yet To Be AssignedCalluy DirkGebruers Frans FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202418:00UNICO Tongeren R.F.C. LiŤge  Cuypers JohanPiette Nico  FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202418:00KV Hooikt Lyra-Lierse Berlaar  Veltmans IanVan Loo DavidWindey Cliff FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202418:00F.C. Gullegem K.V.K. Westhoek  Van Gool ThomasLatruwe SvenVerhulst Philip FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202418:00K. WS Desselgem KFC Kluisbergen  Glor Albert   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202419:00K. Vrijh. Herselt KVC Houtvenne  Mulders Jef   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202419:00FC Future Winterslag E.Mech Bovelingen Opheers  Tresinie Albert   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202419:00AA Rekem Mix 1e elftal/reservKab. Opglabbeek  Vodnik DaniŽl Ghislaine   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202419:00Atlas Linter VV Lummen  Torbeyns Stefan   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV20/07/202419:30K. Ramsel FC SC.Aarschot  Van Gestel Daan   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV20/07/202419:30SV Moorslede K. SV De Ruiter Roes.  Rabhi Ouadi   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV21/07/202415:00K. RC Bissegem OG Stasegem  Azzam Hayat   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV21/07/202415:00K. Brielen Sport RW Hollebeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV21/07/202415:00Racing Club Harelbeke K.S.C. Wielsbeke  Acke Nathan Welvaert Gilbert FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV21/07/202416:00BS Geluveld K. Sassp. Boezinge  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV21/07/202417:00F.C. Passendale VK Langemark-Poelkapelle  Bouchaert Ollivier   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV21/07/202417:00Racing Club Harelbeke Hulste Sp.  Pauwels Gauthier   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202419:00Sp. Ellikom Kaulille FC  Leenaers Renier   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202419:15VC Rijmenam KNV.Keerbergen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202419:30KFC Antonia K. Berchem Sp. 2004  Druant Stijn GerardVan Hove JosVan Havere Dirk FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202419:30K. SV De Ruiter Roes. SV Ingelmunster  Declercq Geatan   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202419:30S.C.T. Menen K. SV Moorsele  Mulleman Kris   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202419:30KFC Ranst Lyra-Lierse Berlaar  Yet To Be AssignedFleerackers WouterSannicolo Franco FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202419:30FC Future Winterslag E. Termien  Michiels Pierre   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202419:30FC Punt-Larum FC Wezel Sport  Meel Luc   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV23/07/202419:30KFC Lentezon Beerse KFC Meer  Vercammen Dieter   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV23/07/202419:30FC Mandel United Izegem K. FC Lendelede Sport  Ouvrein Patrick   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202420:00KFC Brasschaat R. Cappellen FC  Hajou AbdeslemGysen Mark  FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202420:00KFC.KO.Begijnendijk SNA.Keiberg  Hermans Chris   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV23/07/202420:00HO.Bierbeek RAS.Saintoise  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202418:30Genk VV K.St. Elen  Essome Kani Massoma   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:00Sportkring Roeselare KSV Oudenaarde  Vermeesch BriekVandewiele HarryLatruwe Sven FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:00K. Lindelhoeven VV Esperanza Pelt  Drees XanderJanssen JohannesBollen Wouter FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:00KFC Turnhout A-teamKFC Dessel Sp. A-team Timmermans JonasBerckvens BartVan Hoof Nemo FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:00Kadijk SK Sp. Lille  Bex Wim   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:00FC.Geetbets FC Alken  Reniers Seppe   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:00Godsheide VV I.Jandrain  De Leur Tom   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:00SC Zonnebeke K. Eendr. Wervik Beloften Wervik Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30TOR Deurne Pirates K.S.K. Beveren  El Fadili JamalKopczynŅSki Michael  FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30K. SAV St. Dimpna ASV Geel  Van Dijck WimTaels AlfonsPeeters Chris FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30KFC Sp St-Gillis Waas Verbr. Zwijndrecht  Lambrecht Thomas   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30K.Groen Rood Katelijne K.RC Mechelen  Van Cauter JohannesVan De Wouwer MichelSchellens Alfred FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30Jong Male R. Knokke FC  Neirinck NicoSimoens GeertDe Metsenaere Bruno FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30KFC Nijlen KFC Grobbendonk  Naulaerts Guy   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30KFCVW Hamme KSK Grembergen  Verheyden TomGalle EricVan De Cauter Kurt FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30KVC Booischot FCM Hallaar  Moerenhout Diederik   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30K.S.K. Wavria K. Zandhoven SK  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30K. VC Ardooie K. VV Aartrijke  Lammens John   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30KSK Tongeren Royale Union Hutoise  Ras Guilielmus JosephusBleus MarcoSteegen John FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30VC Herentals K. Ramsel FC  Vervoort Gino   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30KSKS Herentals KFC De Kempen TL  Van Den Heuvel Nick   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30H. Wijshagen Bokrijk Sport  De Volder Nathalie   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30SK Meldert SK.Deurne  Hermans Pieter   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30SK Nieuwkapelle SK Reningelst  Vandenberghe Dries   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30Bocholter V.V. A TeamGS Bree-Beek A Team Roeffaers Paul   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30K.Waterloos-Voorshoven VV FC Eksel  Sijmkens Lennert   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30RW Hollebeke GS Voormezele  Gevaert Marc   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30AA Rekem Mix 1e en ReservenNeeroeteren FC Mix 1e en reserven Aerts Bart   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30SK Rita Berlaar K.F.C. Putte  Van Den Bogaert Herman   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30SMS.Lubbeek FC Averbode Testelt Okselaar  Laermans Guy   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202419:30KFC Lint K. BO Beerzel FC  Corremans Rudy   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV24/07/202419:30K. Kontich FC Excelsior Mariaburg  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202420:00K. SK Steenbrugge Dar. Brugge  Deroo William   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202420:00RC.Meldert K.St.Drieslinter  Van Eynde Ken   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202420:00K. FC Varsenare K. Sp. Club Blankenberge  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202420:00K. Boechoutse VV SV Aartselaar  Yperman Maxim   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202420:00OHR.Huldenberg K.St.Haasrode  Stakenborg Wannes   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202420:00KVCDT Borsbeke SV Sint-Antelinks  Tyteca Tina   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202420:00SC.Aarschot KAC.Betekom  Latet Geert   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV24/07/202420:00As-Niel Utd. Kab. Opglabbeek  Huls Kristof   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV24/07/202420:00K. Achterbroek VV Ekeren FC  Van Cakenberghe Yannick   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202420:00KVV Zomergem K. Sp. Club Blankenberge  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV24/07/202420:00K. Nieuwmoer FC KFC Berendrecht Sp.  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV24/07/202420:30Genk VV K.St. Elen  Van Gompel Robin   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202419:00K.S.K Vlamertinge SK Elverdinge  Declercq Kristof   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30SK Berlare SK.Pepingen-Halle  Bouda Radouane   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30FC Beaufort Middelkerke K.FC Lichtervelde  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30JONG ANZEGEM K. Z. Dentergem  Gistelinck Andries   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30HRS Haasdonk KFC Heikant Zele  Langenakens Tim   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30K. FC Lissewege VK Zerkegem  Provoost Niek   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30K. SK Geluwe F.C. Passendale  Verbeerst Nico   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30V. 's Herenelderen FC Vliermaal  Michiels Pierre   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30WS Bellegem R. Dottignies Sp.  Boucke Stephan   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30FC Poesele KE Machelen a Leie  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30KFC Heusden Sp VV Sp Ursel  Hanssens Patrick   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30Jong Helkijn R.C.S. Escanaffles  Verhaeghe Kenny   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30KFC Aalbeke Sport R.F.C. Molenbaix  De Vuyst Wout   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30K. Brielen Sport K.V.K. Westhoek  Vanthournout Arno   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30VVC Beernem SV Loppem  Van Wonterghem Jonas   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30KFC Petegem a Schelde VVSM Horebeke  De Waele Mario   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30Club Roeselare K. SV Rumbeke  De Ruyck NielsCappelle ThomasDebeuf Matthias FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30SC Oostrozebeke KFC Kluisbergen B Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30K. FC Marke OG Stasegem  Maes Kenneth   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30SK Munkzwalm KSK Zingem  Vandeputte Christian   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30KFC Broechem SC City Pirates Antwerpen  Ahrouch MustaphaDe Vos RobbeVaes Xander FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30FC.Schepdaal KSSV Denderleeuw  Van Parys Rudi   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30Dosko Kanegem SV Ingelmunster  Braet Janic   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202419:30Sporting Club Duffel KSK Heist  Lenaers Christophe   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202419:30SV Moorslede K.F.C. Eendracht Hooglede  De Vlaminck Philippe   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202419:30K. FC Varsenare K. FC. Meulebeke  De Grande KevinTandt LucSimoens Geert FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30VVE Hansbeke WSL Lotenhulle  Anafarta Abdilcan   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202419:30KFC Vrasene A-kernVK White Boys SN A-kern De Win Dries   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30KV Sint-Gillis FCW Gijzegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30FCG St-Laureins FC Poesele  Slock Renaat   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202419:30Kluisbergen Sp K.F.C. Moen  Longueville Pablo   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202419:30KVV Heusden-Zolder SK Heusden 06  Jacobs Gunther   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202419:30K. RC Bissegem R.A.S. Pays Blanc Antoing  Depover Siel   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30E.Mech Bovelingen Opheers Daring Huvo Jeuk  Smeets Chris   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202419:30KVVS Sersk-Schellebelle SK Wichelen  Moreels Danny   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30KVC.Haacht BHS.United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:30K. Grimbie 69 Boorsem Sport  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:45Houthalen VV Bolderberg FC  Brems Peter   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202419:45KV Koksijde Oostduinkerke KM Torhout  Platteeuw AlexSoutaer Patrik GeorgesClabau Martial FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202419:45VKJ Neigem VCO Meerbeke  Schoonjans Daan   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00Asse-Zellik 2002 SAJ Mollem VW  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00K.S.K. Snaaskerke K. SV Veurne  Rys Edwin   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00KV.Woluwe-Zaventem KSK.Londerzeel  Diane Kevin   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00Lanaken VV E. Mechelen a/d Maas  Reyskens Axel   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00Avanti Stekene FC Kleit  Bruggeman FrankCoolens DavidBottequin Philippe FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00S.V. Wevelgem City S.V. Wevelgem City  Lagaisse David   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00VK Dudzele Dar. Brugge  Neyrinck Iwein   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00TSC Proven KV Koksijde Oostduinkerke  Vandenbussche Joost   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00KVK.Wemmel RAS.Saintoise  Desguin Pascal   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00KFCJ Schoonaarde KFC Kerksken-Haaltert  Van Dyck Patrick   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00K. FC Heist VK Watervliet  De Vriendt Achim   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00WK St-Goriks FCSKV Overmere  Briessinck Davy   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202420:00K Sp Waasmunster KFC Eksaarde  De Paepe Sammy   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202420:00K.dNS Heule R.J.H. Comines  Douterlungne Gilles   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202420:00Cr.Vissenaken VS.Kortenaken  Janssen GlennDenauw BrechtLauwers Kenneth FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202420:00VK.Linden Boutersem United  Bosmans Luc   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00FCDKG Beervelde Oostakker - Azalea  Vandamme Ronny   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00K. SK Wenduine K. EG Gistel  Paris Gregory   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00Zwal. Vechmaal FC Veldwezelt  Jamaer Lennert   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00KV.Tervuren-Duisburg ASp.Rotselaar A Van Leemputten Mats   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:00Excelsior Mariaburg KFC Antonia  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:15KVK Wellen Torpedo Hasselt A-team Cuypers Briek   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:15HO.Wolvertem Merchtem K.Del.Londerzeel  Leyns Tom   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV25/07/202420:15KFC.Eppegem RRC.Waterloo  Breyssem Mathew   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV25/07/202420:30Rupel-Boom BFC Blaasveld  Hajou Mustapha   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV26/07/202419:00FC Wezel Sport R. Antwerp FC  Yet To Be AssignedVan Noten JohanDaniŽls Diego FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV26/07/202419:00Park Houthalen Patro Eisden Maasmechelen  Vandevenne PieterCafaro AntonioBosi Ciriaco FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV26/07/202419:30K. BO Beerzel FC KSV Schriek  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV26/07/202419:30K. SV Diksmuide FC Mandel United Izegem  Yet To Be AssignedCrombez JoeriDegraeve Carl FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV26/07/202419:30Evergem 2020 FC Assenede  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV26/07/202419:30Eendr.Mazenzele Opwijk Merchtem United  Yet To Be AssignedVan Laenen RobbyHuart Francis FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV26/07/202420:00K. E. De Haan KVC.Asse-Terheide  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV26/07/202420:00VV-NEXT Laakdal Fl. Termolen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202414:00KFC Ezaart Sp. KVV Rauw Sp.  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202414:00Bocholter V.V. A TeamOud-Heverlee Leuven U 23 Cuypers Johan   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202414:30KFC Ranst K. Wijnegem VC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV27/07/202414:30K.F.C. Arendonk Sport K.FC Poppel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202415:00Nielse SV Rupel-Boom  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202415:00HIH Hoepertingen BHS.United  Koseoglu Kaan   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202415:00KCS.Machelen Rupel-Boom  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202415:00SC.Aarschot K. Vrijh. Herselt  Vervoort Gino   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202415:00KSV Oud Turnhout KNV.Keerbergen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202415:00Heffen SK KVKS Melsele  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202416:00RC.Meldert VK.Linden  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202416:00Sporting Club Duffel K.VV Duffel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202416:00KFC Moerbeke FC Assenede  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202416:00T.Bunsbeek SC.Aarschot  Karim Dana   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202416:00SC City Pirates Antwerpen K. Sint Job FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV27/07/202416:00Sporting Kampenhout KFC Katelijne  Sal ErenClaes NielsVan De Wouwer Michel FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202417:00K.dNS Heule SV Zulte-Waregem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202417:00KFC Flandria Vosselaar VV  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202417:00EWS Schoonbeek-Beverst Kortessemse VV  Tresinie Albert   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202418:00Sp.Rotselaar SK.Deurne  Van Gestel Daan   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202418:00KVK.Tienen R.Union St.-Gilloise  Vandevoort Gerben   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202418:00K. SV Veurne DC Wezembeek-Oppem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202418:00K. Sp. Club Blankenberge K. SV Bredene  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202418:00K. Merksplas SK KFC Turnhout  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202418:00Verbr. Balen KSK Kasterlee  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV27/07/202418:00KFC Lentezon Beerse White Star  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202418:00VC Herentals KFC De Kempen TL  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202418:30K. Wijnegem VC SC City Pirates Antwerpen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV27/07/202418:30K. Sint Job FC KSK Ekeren Donk  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:00KVC Houtvenne SK.Plenke Werchter  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:00KFC Beekhoek Sp. KFC Zammel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:30K. Schelle Sp. KFC.Muizen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:30KFC Wechelderzande Horendonk FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:30KFC Exc. Vorst Sp.Molenbeek  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:30EWS Schoonbeek-Beverst Kortessemse VV  Bemelmans Sven   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:30KVC.Langdorp SNA.Keiberg  Latet Geert   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:30SK Rita Berlaar Heikant Berlaar  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:30FC Lebbeke Erpe-Mere United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:30Sparta Schaffen KFC.KO.Begijnendijk  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:30SV Noorse R. Cappellen FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202419:30KAC.Betekom KFC.Baal  Van Den Bogaert Herman   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202420:00SMS.Lubbeek VK.Holsbeek  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202420:00KVVE Massemen St Muide Gent  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202414:30HRS Haasdonk SVH Waasmunster  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202415:00PEUTIE FC KSC.Keerbergen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202415:00Alberta FC Schilde KSK Oelegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202415:00FC Oxford Hemiksem Beerschot V.A.  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202415:00KFC Verbr. Alberta OH Fortuna  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202415:00Vilvoorde City Ren.Sp.Forestoise  Timmermans Kilian   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202416:00K.S.K. Wavria RB Elzestraat  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202416:00KSV Melsen Daring Maria-Aalter  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202416:00St. Meerbeek KFC Sparta Haacht Tildonk  Stakenborg Willem   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202416:00K.F.C. Eendracht Hooglede K. VK Avelgem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202416:00KFCH Sinaai Sportkring Sint-Niklaas  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202416:00Gr.Vossem FC Blaasveld  Ramaekers Erwin   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202416:00Sporting Kampenhout Perk Steenokkerzeel V. 1820  Van Den Bogaert Herman   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV28/07/202416:00ERC.Hoeilaart FC. Walhain  Bosmans Daniel   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202416:00SK.Vlezenbeek KSC.Grimbergen  Eggerickx Brent   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV28/07/202417:00SV Moorslede K. FC. Meulebeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202417:00K. VC Wingene K. SK Steenbrugge  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202417:00KVZ.Glabbeek Zuurbemde SNA.Keiberg  Capiot Bart   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202419:00KVC Jong Lede SC Eendracht Aalst  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV28/07/202419:00K.F. Smeermaas VV Hoeselt  Cuypers JohanCortleven SamLeurs Sep FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV28/07/202419:30KCVV.Elewijt K.F.C. Putte  Van Der Krieken Jan   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV29/07/202419:30Erpe-Mere United Fenixx Beigem Humbeek  Club   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV29/07/202420:00VC.Groot-Dilbeek KVK.Wemmel  El Mesbahi Mohamed   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:00KFC Turnhout A-teamK.B.S.K. Retie A-team Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:00YRKV Mechelen VC Leest  Geets Robin   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:00K.F.C. Walem Zenn. Hombeek  Moerenhout DiederikPuttemans Sammy  FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:00Heffen SK KFC.Muizen  Van As CťdricMertens GeertPayeur Jeffrey FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:00KVK Westmalle KFC St. Mart. Halle  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:15Minderhout VV KFC Flandria  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30KFC Antonia R. Cappellen FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30K.St.Haasrode RC.Butsel  Van Leemputten Mats   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30FC Beaufort Middelkerke K. WS Oudenburg  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30K.Groen Rood Katelijne K. Reet SK  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30JONG ANZEGEM KFC Petegem a Schelde  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30K. SV De Ruiter Roes. K. Dosko Beveren  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30V. 's Herenelderen K.F. Smeermaas  Ras Guilielmus Josephus   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30KFCVW Hamme K. Berchem Sp. 2004  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30K. Bevel FC Lyra-Lierse Berlaar  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV30/07/202419:30V. 's Herenelderen K.F. Smeermaas  Dehairs Christophe   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30Hoogstraten VV KFC De Kempen TL A-team Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30KFC Moerbeke KSK.Londerzeel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30K. Zwal. Olmen RC Hades Kiewit  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30Hechtel FC Kaulille FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30SK Zillebeke Sp. Kruiseke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30VC Nokere-Kruishoutem FV Hedes  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30VS.Kortenaken E.Mech Bovelingen Opheers  Laermans Guy   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30KSK Oosthoven KFC Lentezon Beerse  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30VVH Lippelo KVRS Waasland - SK Beveren  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30K. SV Diksmuide KV Kortrijk  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30FC.Binkom VC.Bekkevoort  Van Eynde Ken   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV30/07/202419:30K. Witgoor Sp.Dessel FC Zwaneven  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV30/07/202419:30VNA Wortel K. HIH Turnhout  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202419:30KFC Zwarte Leeuw K. Brecht SK  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00KVC.Kessel-Lo 2000 Sp.Molenbeek  Marien Thomas   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00KFC Berendrecht Sp. SK sGravenwezel-Schilde  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00Eendr Elene-Grotenberge 1e elftalKFC Wambeek Ternat 1e elftal Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00KVV Laarne-Kalken KFC Evergem Center  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00K. Hove Sp. K. Kontich FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00Perk Steenokkerzeel V. 1820 K. Boechoutse VV  Vandecauter RaphaŽl Koen   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00KFC Volh. Wintam Rupel-Boom  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00KFC.KO.Begijnendijk KNV.Keerbergen  Sevenants Patrick   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00SAJ Mollem VW Olympic Brussels Acadamy  Desmet Kevin   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00SMS.Lubbeek HO.Veltem  Maes Omer   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00KCS.Machelen KVK.Wemmel  Bonsels Joeri   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00Cr.Vissenaken SC.Out-Hoegaarden  Donnay Eric   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV30/07/202420:00KVC Oostmalle K. Eendr. Zoersel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV30/07/202420:00K. SV Diksmuide KV Kortrijk  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:00K.St.Haasrode KV.Tremelo  Nnabugwu Chidiebere Obiora   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV30/07/202420:30K.RC Mechelen K.SC Mechelen  Kinnart BenjaminScheirs RemiMasschelein Vincent FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202418:30Genk VV Zonhoven United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00FC Wezel Sport FC Eksel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00KFC Ranst KFC Broechem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00KFCHO Kalken KFC Merelbeke IP U19 Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00KFC Beekhoek Sp. KFC Ezaart Sp.  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00Esperanza Pelt beker van peltKadijk SK beker van pelt Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00FC Punt-Larum Olen United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00K.Waterloos-Voorshoven VV Opitter FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00K. FC Heist KV Kortrijk  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00Sp. Ellikom Opitter FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:00Sp.Grote Heide K. Lindelhoeven VV  Bex Wim   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00UNICO Tongeren Zepperen-Brustem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:15Vroenhoven VV LS Leut  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30Sp.Rotselaar K. Berg en Dal VV  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KSK Kallo FC Hoogeinde  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KSV Schriek SC.Aarschot  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KFC Exc. Bouwel Kessel United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30K.RC Mechelen Oud-Heverlee Leuven  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30K. VV Aartrijke VK Zerkegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30K. Ramsel FC BHS.United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30FC.Melsbroek KV.Zuun  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30SVK Maldegem K. SV Jabbeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KFCH Sinaai KFC Vrasene  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30FC Wezel Sport KSK Heist  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30Sporting Club Duffel KVC Houtvenne  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KSKS Herentals KFC Grobbendonk  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30GL Ruiselede V.V. Tielt  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30Verbr. Lommel KVV Rauw Sp.  Van Dijck Wim   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KFC Ham United SK Meldert  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KFC Wechelderzande KFC Herenthout  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30Lutlommel VV K. SAV St. Dimpna  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30VC Wilrijk KFCJV Kruibeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30K. FC Pulle KSK Oelegem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30SK sGravenwezel-Schilde Putte SK  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30Eendr.Mazenzele Opwijk FCV Dender EH  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30Bocholter V.V. A TeamKSK Meeuwen A Team Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30K.S.K. Sint-Amands Londerzeel United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30FC Sp. Heestert Kluisbergen Sp  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30E. Termien Bregel Sport  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30Bolderberg FC FC.Geetbets  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KV Hooikt K.VV Duffel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30VK White Boys SN K. Berchem Sp. 2004 B ploeg Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30AA Rekem Mix 1e en ReservenK.Zw.FC.Wiemismeer Zutend Mix 1e en Reserven Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KVV OG Vorselaar St. Jozef  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30SK Berlare FC Lebbeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30Zandvliet Sport R. Cappellen FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30K. Merksplas SK K. Achterbroek VV  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30F.C. Habo-Borgloon HIH Hoepertingen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30Sportkring Roeselare K. SV Rumbeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KFC De Kempen TL KSV Oud Turnhout  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:30K.FC Hamont 99 HO Heide Hasselt  Delarbre Dennis   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30K. Wijnegem VC KFC Heidebl. Pulderbos  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30K.V.V. Vlug & Vrij Stokkem E. Termien  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30Verbr. Balen K. Noordstar VV  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30K. Kalmthout SK K. Heibos SV  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:30K.F.C. Putte KFC Berlaar-Heikant  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:30KSC.Grimbergen R.W.D. Molenbeek  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KVV Windeke KVC Melle  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:30KFC Lint VC Mortsel OG  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KFC Lint VC Mortsel OG  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30FC Veldegem K. SKV Zwevezele  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:30Juve Hasselt FC Vliermaal  Henkens Nii   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:30SK Denderhoutem SK.Pepingen-Halle  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:30Sp. Lille SV Herkol  Claes Dennis   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:30K. Wuustwezel FC Loenhout SK  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:30Vlijtingen VV Sporting Hasselt  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30KFC Katelijne K.Groen Rood Katelijne  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30HO Oedelem SK Bellem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:30VV-NEXT Laakdal KFC Dessel Sp.  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:30SK Vlaamse Ardennen KVVS Sersk-Schellebelle  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:45Houthalen VV KMR Biesen  Jacobs Gunther   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202419:45Zwal. Vechmaal Sp. Kolmont  Saenen Jasper   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00Asse-Zellik 2002 KSSV Denderleeuw  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00Korbeek Sp. RD.Zoutleeuw  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00HRS Haasdonk Verbr. Zwijndrecht  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00KVC Booischot KAC.Betekom  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00VC.Bertem-Leefdaal Boutersem United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00KV.Tervuren-Duisburg P2Tempo Overijse A Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00Avanti Stekene Evergem 2020  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00SC City Pirates Antwerpen SV Aartselaar  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00FC Veldwezelt Boorsem Sport  Michiels Pierre   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00KFC Nijlen KVC Lille United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00KFC Brasschaat K. Nieuwmoer FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00VK Dudzele K. Dosko Sint-Kruis  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00OHR.Huldenberg ERC.Hoeilaart  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00KSK Heist Heikant Berlaar  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00VK Nederhasselt VK.Liedekerke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00GS Bree-Beek SSD Opoeteren  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00SV Aartselaar Sporting Club Duffel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00K. Gooreind VV TOR Deurne Pirates  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00K. Zandhoven SK ASV Geel  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00Exc. FC Essen Lierse Kempenzonen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00F.C. Gullegem K.S.C. Wielsbeke  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00KSK Kasterlee K.F.C. Arendonk Sport  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00SC.Out-Hoegaarden K.St.-Truidense V.V. U23 Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00EWS Schoonbeek-Beverst Godsheide VV  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00K.S.K. Beveren K. Sp. Tisselt  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00Herk-De-Stad FC FC Averbode Testelt Okselaar  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00K. Vlimmeren Sp. KFC Meer  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202420:00K. Kalmthout SK K. Heibos SV  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00SV Noorse Alberta FC Schilde  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00KSK Meeuwen SK Vliermaalroot  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202420:00KFC Heultje KVC Lille United  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:00MD Halen Sparta Schaffen  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:15KVK Wellen Herk-De-Stad FC  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 1-2 PROV/1E PLOEGEN 1-2 PROV31/07/202420:15Sporting Kampenhout K.F.C. Walem  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:30KFC.Meise BFC Strombeek 1932 B Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202420:30Genk VV Zonhoven United  Yet To Be Assigned   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN20/07/202413:00UNICO Tongeren DV Bilzen Utd.  Steegen Jean-Marie (Vreren)   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN26/07/202419:30K. SV Bredene Club Brugge KV  Dom Joris   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN26/07/202420:00FC Alken K.R.C. Genk  Clerx Leon   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN27/07/202414:00VK Ninove K. Kontich FC  Asselman Bruno   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN27/07/202416:00Patro Eisden Maasmechelen FC Victoria Waldenrath Dames A Janssen Maurice   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN27/07/202417:00K.dNS Heule SV Zulte-Waregem  Soens Philippe   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN27/07/202417:00KVC.Kessel-Lo 2000 DV Bilzen Utd.  Yet To Be Assigned   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN27/07/202419:00Kluisbergen Sp KSV Oudenaarde  Van De Wiele Milan   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN28/07/202413:00Zepperen-Brustem R.S. Waremmien FC.  Adamczyk Piotr   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN28/07/202415:00FC Bosdam Beveren Club Brugge KV  Pincket Tibo   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN28/07/202415:00Miecroob Veltem Patro Eisden Maasmechelen  Ooms Jonathan   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN28/07/202415:00K. RC De Panne Davo Puurs  Blomme Stijn   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN30/07/202420:00SV Zulte-Waregem EWIIK.R.C. Waregem  De Waele Mario   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN31/07/202419:30F. Westhoek Diksmuide Merkem K.dNS Heule  Craeymeersch Robbe   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN31/07/202420:00K. RC De Panne FC Beaufort Middelkerke  Wyckaert Jurgen   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN31/07/202420:00KVKS Melsele K. Kontich FC  Swolfs Jelle   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN31/07/202420:00F. Westhoek Diksmuide Merkem KVCDT Borsbeke  Reynaert Dirk   FRG
PROVINCIALE VROUWEN/PROVINCIALE VROUWEN31/07/202420:15S.K. Eernegem KVCDT Borsbeke  Club   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:00Kadijk SK Esperanza Pelt  Ruts Elbregt   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30Exc Donk KVV Zelzate  Sierens Jasper   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30FC Wezel Sport KFC Exc. Vorst  Naegels Richard   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30FC Assenede KFC Evergem Center  Vankwikkelberghe Chris   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30VV Sp Ursel KFCE Belzele Evergem  Beelaert Joren   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30K. SV Jabbeke K. E. De Haan  Coudeville Nick   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30K. WS Oudenburg K. EG Gistel  Dewachter Freddy   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30VV-NEXT Laakdal KFC Verbr. Alberta  Gielen Urvin   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202420:00HO Heide Hasselt Atlas Linter  Erbas Emre   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202420:00As-Niel Utd. VV Hoeselt  Helven Thibo Danny   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202420:00K. Dosko Sint-Kruis K. FC Sint-Joris Sp.  Caestecker Johan   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202420:30K. Reet SK VK Valaarhof  Arras Dirk   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE17/07/202419:00RWL.Sport KVC.Langdorp  Van De Gaer Dirk   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE18/07/202419:00KVC.Langdorp SC.Aarschot  Club   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE19/07/202419:00RWL.Sport SC.Aarschot  Lachi Kilian   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE23/07/202417:45SP. Hasselt Oud-Heverlee Leuven  Moskofidis Matthias   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE23/07/202420:30Rupel-Boom Beloften/U19Beerschot V.A. U23/U18 Driesen Yvo   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE24/07/202419:30SK Meldert SK.Deurne  Club   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE24/07/202420:00As-Niel Utd. Kab. Opglabbeek  Garcia Y Vilar Eloy   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE25/07/202419:30VV Alveringem K. RC Bissegem  Hulstaert Marc   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE26/07/202418:00Sp.Grote Heide SV Herkol  Peijs Raf   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE27/07/202413:30E. Louwel As-Niel Utd.  Hermans Bart   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE27/07/202414:00GS Bree-Beek FC Maasland NO  Schepers Mathieu   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE27/07/202414:00Sp. Ellikom Neeroeteren FC  Boydens Pieter   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE27/07/202414:30Vlijtingen VV JB Eigenbilzen  Nelissen Ben   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE27/07/202416:00Sp. Lille Kadijk SK  Panis Ivan   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE27/07/202418:00FCSM Latem KSV Oudenaarde  De Buck Kevin   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE27/07/202418:30KVE Aalter R. Knokke FC  Desmet Eddy   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE27/07/202419:00Sportkring Roeselare FF Norden a team Victor Luc   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE27/07/202419:30FC Beaufort Middelkerke K. SV Bredene  Ygodt Lee   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE28/07/202414:00SK Oudegem FC Lebbeke  Club   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE28/07/202414:00Zonhoven United Juve Hasselt  Essome Kani Massoma   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE28/07/202415:00KFCHO Kalken KVV Zelzate  De Beule Louis   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE28/07/202415:00SK Meldert E.Mech Bovelingen Opheers  Uten Ludo   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE28/07/202417:00K.ESK Leopoldsburg Bolderberg FC  Club   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE30/07/202419:30SVE Bazel KSK Grembergen  Club   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE30/07/202419:30Jong Male K. Sp. Club Blankenberge  Callant Wilfried   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE30/07/202420:00HO.Wolvertem Merchtem KVRS Waasland - SK Beveren  Joos Livio   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE30/07/202420:00Zonhoven United K.Zw.FC.Wiemismeer Zutend  Moskofidis Matthias   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202418:00MD Halen Sparta Schaffen  Longo Joseph   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:00Membruggen V&V VC Kesselt  Thijs Jibbe   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30Erpe-Mere United SV Sottegem  Club   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30KFC Ham United SK Meldert  Bertels Hugo   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30SK Oudegem SK Herdersem  Club   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30K. RC Bissegem K. VC Wingene  Vandenbussche Joost   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30KFCHO Kalken KFC Merelbeke  Micom Marino   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30WS Linkhout KVK Wellen  Lavigne Thomas   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30Evergem 2020 KFAC Waarschoot  Rietens Olivier   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30Juve Hasselt FC Vliermaal  Parrinello Brandon Claudio   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30K. Berg en Dal VV KFC Exc. Vorst  Van Hoof BjŲrn Frans   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30VV-NEXT Laakdal SK.Deurne  Van Dingenen Gunter   FRG
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202420:00Geraardsbergen United KFC Wambeek Ternat B Steurs Axl   FRG
U21/U2127/07/202416:00Sp. Keiem FC Beaufort Middelkerke  De Vlieger Thierry   FRG
U19/U1925/07/202418:00RC Hades Kiewit KFC Dessel Sp.  Club   FRG
U19/U1927/07/202414:00Hoogstraten VV R. Antwerp FC  Anthonissen Peter   FRG
U17/U1727/07/202410:00FC Maasland NO K.St. Elen  Luijten Senne   FRG
U17/U1727/07/202414:00K.V.V. Vlug & Vrij Stokkem FC Maasland NO  Karali Arda   FRG
U17/U1727/07/202416:15Sportkring Roeselare K. SV Diksmuide  Cappelle Thomas   FRG
U16/U1627/07/202410:00Beerschot V.A. Oud-Heverlee Leuven  Club   FRG
U16/U1631/07/202420:00Bocholter V.V. KFC Dessel Sp.  Club   FRG
U15/U1527/07/202409:30K. Sint-Eloois-Winkel Sp. K. SV Rumbeke  Bonte Jamie   FRG
U15/U1527/07/202410:00Beerschot V.A. Oud-Heverlee Leuven  Buys Brent   FRG
U15/U1527/07/202413:45Sportkring Roeselare K. SV Diksmuide  Yet To Be Assigned   FRG
U15/U1527/07/202414:00KFC.Herent Belisia Bilzen SV  Vandezande Xander   FRG
U15/U1531/07/202420:00KSK.Londerzeel K. Berchem Sp. 2004  Beyaert Peter   FRG
U14/U1431/07/202419:00Bocholter V.V. KFC Dessel Sp.  Club   FRG
U12/U1231/07/202418:00K.R.C. Genk U12AYRKV Mechelen U12A     FRG
U12/U1231/07/202418:00K.R.C. Genk U12BYRKV Mechelen U12B     FRG
U11/U1131/07/202418:00K.R.C. Genk U11AYRKV Mechelen U11A     FRG
U11/U1131/07/202418:00K.R.C. Genk U11BYRKV Mechelen U11B     FRG
U10/U1027/07/202411:00Beerschot V.A. Oud-Heverlee Leuven      FRG
U10/U1031/07/202418:00K.R.C. Genk U10AYRKV Mechelen U10A     FRG
U10/U1031/07/202418:00K.R.C. Genk U10BYRKV Mechelen U10B     FRG
U8/U825/07/202416:00E.Mech Bovelingen Opheers VC HEERS-BOVELINGEN JEUGD      FRG
RECREA/RECREA01/08/202420:00FC Belgica FC Racing Kiel  Club   FRG
RECREA/RECREA01/08/202420:00F.C. V.D.P. K. Berchem Sp. 2004  Yet To Be Assigned   FRG
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202413:00RC.Butsel NEERWINDEN F.C.  Yet To Be Assigned   TRN
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV27/07/202416:00T.Bunsbeek SC.Aarschot  Yet To Be Assigned   TRN
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202419:00Gr.Vossem KV.Tervuren-Duisburg  Yet To Be Assigned   TRN
1E PLOEGEN 3-4 PROV/1E PLOEGEN 3-4 PROV31/07/202421:00FC.Moorsel Eendr.Eizer  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30VC Herzele-Ressegem SV Sint-Antelinks  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30KSK Vlierzele SK Erembodegem  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30KSCDS Moorsel KFC Baasrode  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202419:30SV Sottegem KFC Voorde-Appelterre  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE01/08/202420:30L.Teralfene SK Aaigem  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30SK Wichelen FC Smetlede  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30Sp Moerbeke-G'bergen KFC Kerksken-Haaltert  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30KVE Winnik W Idegem  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30OB Lebbeke FCSKV Overmere  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30FCW Gijzegem Rangers Opdorp  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30VKJ Neigem SK Denderhoutem  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30KVCE Nieuwerkerken KVVE Massemen  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30K.S.K. Oudegem SK Herdersem  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202419:30KV Sint-Gillis KAV Dendermonde  Yet To Be Assigned   TRN
RESERVEN PROVINCIE/RESERVEN PROVINCIE31/07/202420:00VCE Houtem KVE Winnik  Yet To Be Assigned   TRN